HAKKIMIZDA

ALBUS PSİKOLOJİYE HOŞGELDİNİZ

Sizin İçin En İyi Psikolojik Danışmanlık Hizmetini Sunuyoruz

Ankara Batıkent’te çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile çalışma alanlarında hizmet veren Albus Psikolojik Danışmanlık Merkezi farklı alanlarda çalışan uzmanların tecrübelerinin bir araya gelmesiyle Ekim 2020’de hizmete başlamıştır.

Merkezimiz başvuran tüm danışanların kişisel gelişimlerini temel alan psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alanında uzman ekibimiz danışanlara en uygun hizmeti vererek, danışanların daha güzel ve mutlu bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Sonuca varamadığınızı düşündüğünüz, içinden çıkamadığınız ve yanıtı bulamadığınız durumlarda yapılması gereken şeylerden biri psikolojik destek almaktır.
Problemlerinizi bir arkadaşınıza anlatmak size daha güvenli veya rahat hissettirebilir fakat bu problemler hayatınızdaki işlevselliğinizi etkilemeye başladığında arkadaş veya aile desteği gibi yardımlar yeterli olmayacaktır. Profesyonel yardım almayı ertelemeniz durumunda ise problemleriniz sizi daha şiddetli ve buhranlı zamanlara , sosyal hayat ve iş yaşantısı gibi alanlarda da telafisi olmayan noktalara götürebilir. İşte bu yüzden bizler diyoruz ki;

”KEŞKE DEMEMEK İÇİN ŞİMDİ”

Bizi 7/24 bizim. Bilgi ve SSS

sign

Bahattİn Mollamahmutoğlu

Kurucu, Psikolog

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Her zaman her şeye hazırız. Lütfen bize güvenin.

Vizyonumuz: Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda uluslararası yetkinliğe sahip, güven temelli ve tercih edilen bir kurum olmak hedeflenmektedir.

Misyonumuz: Albus Psikolojik Danışmanlık Merkezi disiplinli bir çalışma sistemiyle beraber istikrarlı ve kararlı adımlarla insanlara yardımcı olmayı ve onları hedefledikleri hayata, psikolojik süreçlerin de yalnız bırakmadan bir adım daha yaklaştırmayı amaç edinmiştir.

Profosyonel Ekip

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Özel Destek

Yardımımıza ihtiyacınız olduğunda her zaman sizi destekliyoruz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

sss

Sık Sorulan Sorular

Psikolojik problemlerde ilaç tedavisini sadece psikiyatristler uygulamaktadır. Merkezimizde ilaç tedavisi uygulanmamaktadır.

Merkezimizde uzman psikolog, psikolog ve dil konuşma terapistlerimiz çalışmaktadır.

Merkezimizde çocuklara, ergenlere, yetişkinlere ve ailelere yönelik değerlendirme, psikoterapi ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

danışanlarımızın yorumları

Görüşler

İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak bizim için önemlidir. Gerçekten eşsiz ve unutulmaz bir deneyim yaratmak için birlikte dinliyor ve birlikte çalışıyoruz.
Sohbet Aç
Albus Psikoloji ile Sohbete Başla