Yorumlar

Daha Mükemmel Olmak İçin Kalitemizi Değerlendirin

Hizmetlerimizi geliştirmemize yardımcı olmanız için yorumlarınız önemlidir. Bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.

testimonial icon
E.O.

Bahattin Beyle tanıştığımda aşılamaz olduğunu düşündüğüm kaygı ve sıkıntılarımın, kendimi kötü hissetmemin hiç geçmeyeceğini düşünüyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Bana verdiği yanıtlar ve sorduğu sorular hayata farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Artık iyi hissedebiliyorum. Yakın çevrem de daha iyi olduğumu söylüyor. Kesinlikle öneriyorum.

testimonial icon
Y.Y.

Büşra Hanıma internetten ulaşmıştım. Görüşmelerimizden iyi ,olumlu sonuçlar aldım. Yaklaşımı olsun, tutumu her zaman iyi oldu. Hem telefonla hem de yüz yüze görüştüm kendisiyle. Çok ilgili ve alakalı. Siz aramasanız bile muhakkak kendisi arıyor ve sizi bırakmıyor. Danışmak isteyen herkese tavsiye ederim.

testimonial icon
M.S.

Zeynep hanımla tanışmam konuşma bozukluğum için internetten araştırma yaparken oldu ve kesinlikle tavsiye ediyorum 1 ay olmasına rağmen aldığım terapinin faydasını görmeye başladım benim için esas önemli olan konulardan biride terapi alırken karşım da ki kişinin benimle güler yüzlü ve arkadaş gibi olması Zeynep hanımda da bu fazlasıyla bulunmakta onun sayesinde kaybetmiş olduğum öz güvenimi yavaş yavaş geri kazanıyorum. Az bile olsa bu zamana kadar bana kazandırdıkları için Zeynep Hanıma yürekten teşekkür ediyorum…..